ZUNO 65 umywalka meblowa:
- umywalka z możliwością samodzielnej instalacji lub jako umywalka meblowa.
- głębokość komory mycia 11 cm
- w zestawie nie ma śrub mocujących
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 14,950 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie – Śruby, Meblowe |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 65 x 45 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
| Styl | ![]() |
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą służyć przez bardzo długi czas i będą ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.