Umywalka ceramiczna ZUNO
- głębokość komory mycia 11 cm
- opcje instalacji – do powieszania lub szafkowa ( meblowa – zobacz w akcesoriach )
- w zestawie nie ma śrub mocujących
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Kod | 9055 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie – Śruby, Meblowe |
| Otwór na baterie | 1 otwor |
| Przelew | Tak |
| Wymiary | 55 x 45 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Styl | Prostokątna |
| Typ | Umywalka |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 13,870 kg |
Umywalka ceramiczna ZUNO 85 to przepiękna prosta forma do Twojej łazienki w bardzo atrakcyjnej cenie. Pasuje do większości stylów łazienek. Jej zalety to nie tylko styl i design. Umywalka ZUNO ma 85 cm szerokości dzięki czemu jest bardzo funkcjonalna w użytkowaniu. Po lewej i prawej stronie umywalka posiada blat dzięki czemu co czyni ją jeszcze bardziej funkcjonalną.






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.