Stojąca misa WC:
- tylny odpływ
- deska nie jest częścią zestawu – zalecamy dokupienie deski z serii HELENA lub SOFIA
- szczegółowe wymiary i rysunki techniczne w plikach do pobrania
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | TP330 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 16,500 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 36,3×39,5×47 cm |
| Szerokość | 36.3 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Wyposażenie | Tylny odpływ |
| Styl | Klasyczny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.