ZUNO 85 umywalka meblowa:
- głębokość komory mycia 11 cm
- opcje instalacji – do powieszania lub szafkowa ( meblowa – zobacz w akcesoriach )
- w zestawie nie ma śrub mocujących
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | 9085 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 18,900 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie – śruby, lub meblowa |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 85×45 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
| Styl | ![]() |
Umywalka ceramiczna ZUNO 85 to przepiękna prosta forma do Twojej łazienki w bardzo atrakcyjnej cenie. Pasuje do większości stylów łazienek. Jej zalety to nie tylko styl i design. Umywalka ZUNO ma 85 cm szerokości dzięki czemu jest bardzo funkcjonalna w użytkowaniu. Po lewej i prawej stronie umywalka posiada blat dzięki czemu co czyni ją jeszcze bardziej funkcjonalną.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasza umywalka ceramiczna meblowa będzie służyć przez bardzo długi czas i będzie ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.