Szafka ścienna wisząca:
- wewnątrz 2 półki
- chromowany uchwyt
- drzwi można zainstalować z otworem po prawej lub lewej stronie
- wskazówka: zalecane do luster KORIN LED ( patrz akcesoria )
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Kod | 45462 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Seria | ZOJA |
| Kolor | biały |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Wymiary | 20 x 70 x 14 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Styl | Klasyczny |
| Typ szafki | Drzwiczki |
| Montaż | Konieczny złożenie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 3,650 kg |
Nie wystawiaj mebla na stałą wilgotność i kontakt z wodą. Pamiętaj zawsze prawidłowo przewietrzyć łazienkę.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą służyć przez bardzo długi czas i będą ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.