Szafka wisząca do lustra:
- 2 półki
- zalecamy lustro ze oświetleniem LED KORIN – zobacz w akcesoriach
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Kod | 45463 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Seria | ZOJA |
| Kolor | biały |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Wymiary | 20 x 70 x 12 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Styl | Klasyczny |
| Typ szafki | Otwarta |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 3,000 kg |
Pamiętaj: Nie wystawiaj mebli na stały kontakt z wilgocią i wodą. Zawsze należy prawidłowo przewietrzyć łazienkę.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.