ZORAN umywalka meblowa:
- umywalka z możliwością samodzielnej instalacji lub jako umywalka meblowa
- w zestawie nie ma śrub mocujących
- umywalka pasuje do mebli z serii ZOJA
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 6,400 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie – Śruby, Meblowe |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 45 x 27,5 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 27.5 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Mała umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Nie |
| Styl | ![]() |
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania

Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy Aqualine. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.