ZARA 80 umywalka meblowa:
- umywalka z możliwością samodzielnej instalacji lub jako umywalka meblowa
- w zestawie nie ma śrub mocujących
- umywalka pasuje do mebli z serii KERAMIA FRESH
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 18,700 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie – Śruby, Meblowe |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 79,5 x 46 cm |
| Szerokość | 79.5 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka meblowa |
| Blat | Z boków |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
| Styl | ![]() |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasza umywalka ceramiczna nablatowa będzie służyć przez bardzo długi czas i będzie ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.