Kompakt WC dla osób niepełnosprawnych:
- lub z ograniczoną zdolnością ruchową
- uwaga: deska nie jest częścią zestawu – zalecamy zakup deski z serii ADINA
- szczegółowe wymiary i rysunki techniczne w plikach do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | BD301.410.00 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 38,520 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 38,5x91x67 cm |
| Szerokość | 38.5 cm |
| Głębokość | 67 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Wyposażenie | Dolny odpływ |
| Styl | Klasyczny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.