ADINA Deska WC:
- wolnoopadająca ( Soft Close )
- deska z łatwym wypięciem
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 1703-322 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 2,330 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 37,6×45,1 cm |
| Szerokość | 37.6 cm |
| Głębokość | 45.1 cm |
| Materiał | Duroplast |
| Wyposażenie | SOFT CLOSE , Zdejmowana deska |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.