Zlew gospodarczy z ociekaczem:
- syfon w zestawie
- materiał – polipropylen – jest odporny na temperaturę do 100 ° C oraz konwencjonalne środki stosowane w gospodarstwie domowym, obejmujące kwasy organiczne, środki wybielające na bazie chloru, alkoholu i olejów
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | PI5050 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 2,260 kg |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 50 x 21 x 34 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| Materiał | Polypropylen |

Jeżeli cenisz sobie estetyczne i praktyczne rozwiązania, warto zwrócić uwagę na produkty firmy UBC, która jest znaną na świecie grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania i niezawodnych producentów. Zapraszamy do współpracy i dokonywania zakupów w naszym sklepie.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.