Złącze elastyczne do muszli WC:
- długość zmienna od 275-550 mm
- materiał: polipropylen
- wzmocniona ścianka mi odporność na ciepło
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Kod | 159.325.0 |
|---|---|
| Marka | Bruckner |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica odpływu | 100 mm |
| Długość | 550 mm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,550 kg |

Marka BRUCKNER korzysta z ponad 30-letniego doświadczenia w projektowaniu naszych produktów. Celem jest dotrzymywanie kroku współczesnym trendom. Wykorzystują całą wiedzę, zamiłowanie do detali, stawianie na jakość i potrzeby Klienta. Zdecydowaną oraz sumienną pracą tworzymy przyszłość. Mamy zaszczyt przedstawić Państwu stale się poszerzającą gamę produktów z współczesnym designem i dobrą funkcjonalnością. Seria charakteryzuje się również znakomitym stosunkiem ceny do jakości.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.