Przedłużka między syfon i ścianę:
- średnica 32 mm
- długość 250 mm
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 0632AB25B7 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,070 kg |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Wymiary | 32 mm Ø |
| Długość | 250 mm |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.