PRIORI umywalka nablatowa ceramiczna:
- ceramika naturalna
- kolor fioletowy z ozdobami
- opcje instalacji: umywalkę można umieścić na blacie lub meblach
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Seria | PRIORI |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 10,500 kg |
| Instalacja | Do postawienia |
| Kolor | fioletowy z ozdobami |
| Wymiary | 40,5 x 15,5 cm |
| Szerokość | 40.5 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów | Bez otworu |
| Przelew | Nie |
| Styl | Klasyczny / Retro |
Uwaga: umywalka jest wykonana z naturalnego materiału, odcień poszczególnych sztuk może się nieco różnić.
Umywalka nablatowa ceramiczna PRIORI jest nowym trendem w wyposażeniu łazienek. Są bardzo przyjemne w dotyku i jednocześnie nie wymagają skomplikowanej konserwacji. Przyciągający design i funkcjonalność tych produktów spełnia wysokie oczekiwania nowoczesnego wnętrza.
- umywalki są wykonywane klasycznym sposobem – każda umywalka jest niepowtarzalna
- niektóre umywalki mają wewnętrzne dekoracyjne tłoczenie, inne zaś dekorację graficzną
- oryginalna tekstura każdej sztuki podkreśla oryginalność Waszej łazienki

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasza umywalka ceramiczna nablatowa będzie służyć przez bardzo długi czas i będzie ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.



























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.