MODIS misa WC wisząca biała:
- rozstaw montażu wynosi 18 cm
- deska sedesowa nie jest częścią zestawu -0dpowiedni rodzaj można znaleźć poniżej w akcesoriach
- szczegółowe wymiary i rysunki techniczne w plikach do pobrania
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 20,69kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 331x400x516 mm |
| Szerokość | 33,1 cm |
| Głębokość | 51,6 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Nowoczesny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.