Lustro z podświetleniem LED:
- w górnej części lustra podświetlenia LED
- półka szklana 500 x 100 x 6 mm
- przełącznik z boku ramy lustra
- kolor światła 5000 K
- strumień świetlny 864 lm
- moc 9 W
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Kod | ATH52 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Ochrona elektryczna | IP44 |
| Kolor | chrom |
| Materiał | Aluminium |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary | 50 x 80 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 3.2 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Styl | Nowoczesny |
| Typ oświetlenia | LED |
| Typ lustra | Lustra z podświetleniem i półką |
| Wyposażenie | Oświetlenie, wyłącznik, szklana półka |
| Moc | 9 W |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 6,780 kg |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą służyć przez bardzo długi czas i będą ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.