Korek kwadratowy do umywalek z przelewem:
- Ze względu na swoje wymiary ten korek nie jest korkiem uniwersalnym.
| Marka | Omp Tea |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,390 kg |
| Materiał | Mosiądz |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiary | 70×70 mm |
| Wyposażenie | Korek Klik-klak |
| Rozmiar gwintu | 1″1/4 |
| Regulacja | 32 – 52 mm |
- rysunek i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania

KLIKLAK to nowoczesny wariant korka do umywalki. System KLIKLAK jest łatwy w obsłudze przez proste naciśnięcie korka.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.