JUNO umywalka kompozytowa biała:
- umywalka 1-komorowa
- wersja lewa ( komora po lewej stronie )
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 21,000 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie – Śruby |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 101,5x15x46 cm |
| Szerokość | 101.5 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Materiał | Kompozyt |
| Blat | Z prawej strony |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Nie |
| Styl | ![]() |
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasza umywalka kompozytowa będzie służyć przez bardzo długi czas i będzie ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.