Bidet wiszący seria GLANC:
- nowoczesny designe
- skok do zamocowania: 18 cm
- pasuje do: GLANC WC miska podwieszana, Rimless
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 26,410 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 37×51,5 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Głębokość | 51.5 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Nowoczesny |

Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy Aqualine. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.