GEMINI II lustro z oświetleniem LED:
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Seria | GEMINI II |
| Kod | GM130 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 11,700 kg |
| Wymiary | 130x60x2 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Typ lustra | Lustra z podświetleniem |
| Typ oświetlenia | LED |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 4.8 W |
| Ochrona elektryczna | IP44 |
| Wyposażenie | Oświetlenie, Obrotowe o 90° |
| Styl | Nowoczesny |
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
Parametry techniczne luster z taśmami LED:
- Moc: 4,8W/m
- Strumień światła: 300lm/m
- Kolor światła: biały zimny
- Temperatura: 4000-5000K
- Chip: SMD 3528 LED Epistar
- Ilość LED: 60/m
- Zasilanie: 12V/DC
- Żywotność: 30000 h
- Kąt światła: 120°
- Temperatura robocza: -20°C do 50°C
- Szerokość taśmy: 8mm
- LED zasilacz 230V/12V, wodoodporny IP67
Lustra z oświetleniem GEMINI II są wyposażone w taśmy LED lub RGB LED, które oświetlają łazienkę jasnym światłem. Ich długa żywotność (ok. 30 000 godzin) i niskie zużycie energii są głównymi zaletami w porównaniu z klasyczną jarzeniówką. Światło przenika przez wypiaskowane elementy i daje łazience delikatne oświetlenie, szczególnie przyjemne przy porannej higienie.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.