Folia grzewcza pod lustro:
- ogrzewanie elektryczne na folii jest idealnym rozwiązaniem, aby zapobiec zaparowaniu lustra.
- moc: 230
- pobór mocy: 36W
- format 400×400 mm (można przyciąć krawędzie do rozmiaru 390x395mm)
- grubość 0,14 mm
- długość kabla: 37 cm
- certyfikat CE
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | MTF14 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,030 kg |
| Wymiary | 40×40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 0.014 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 38 W |
| Ochrona elektryczna | IP21 |
Instalacja:
- Oczyść powierzchnię lustra benzyną ekstrakcyjną
- Zdjąć folię ochronną z dwustronnej taśmy klejącej
- Przykleić folię na tyle lusterka
- Podłączyć przewody równolegle do oświetlenia lustra

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.