FLOAT lustro z oświetleniem LED:
- kolor ramki: biały połysk
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Seria | FLOAT |
| Kod | 22559 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 2,750 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Ø 60 cm |
| Materiał | Plastik |
| Typ lustra | Lustra z podświetleniem, Lustra w ramie |
| Typ oświetlenia | LED |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Oświetlenie |
| Styl | Glamour |
Parametry techniczne lusterek z taśmą LED:
- Zużycie energii: 4,8 W / m
- Strumień świetlny: 300 lm / m
- Bez przełącznika – lustro jest podłączone do zewnętrznego przełącznika
- Kolor światła: biały dzień
- Temperatura barwowa: 4000-5000 K.
- Chip: SMD 3528 LED Epistar
- Liczba diod LED: 60 / m
- Napięcie zasilania: 12 V / dc
- Żywotność: 30 000 godzin
- Kąt świecenia: 120 °
- Temperatura pracy: od -20 ° C do 50 ° C
- Szerokość taśmy: 8 mm
- Sterownik LED 230 V / 12 V, wodoodporny IP67
Podświetlane lustra FLOAT, daje wrażenie, że lustro lewituje. Szczelina pomiędzy ramą i lustrem powoduje że światło w łazience staje się rozproszone i nadaje intymną atmosferę. Standardowo lustra wyposażone są w białe oświetlenie LED, na zapytanie klienta jest możliwość instalacji kolorowej taśmy LED RGB – takie zamówienie jest wyceniane indywidualnie.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.