FLEXI złącze elastyczne:
- średnica odpływu 40 /50 mm
- rozmiar gwintu 50 /40 mm
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | GSD5500 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,340 kg |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Biały |
| Średnica odpływu | 40/50 mm |
| Rozmiar gwintu | 50/40 |
| Długość | 980 mm |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.