Umywalka nablatowa szklana:
- grubość umywalki: 12 mm
- kolor brąz
- powierzchnia gładka
- montaż na blacie z użyciem np. pierścienia ( dostępny w akcesoriach )
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Seria | BEAUTY |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 6,506 kg |
| Instalacja | Do postawienia |
| Kolor | Brąz / złoto |
| Wymiary | 42 x 14 cm |
| Szerokość | 42 cm |
| Materiał | Szkło |
| Typ | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów | Bez otworu |
| Przelew | Nie |
Umywalki szklane BEAUTY – seria dla wymagającego klienta. Wyeksponujcie piękno Waszej łazienki. Wyjątkowy design i gra kolorów szklanych umywalek podkreśli i stworzy oryginalną przestrzeń do relaksu.
Montaż, użytkowanie i konserwacja:
Zaleca się użycie podkładki między umywalką a blatem, która pozwala na łatwe zamocowanie i uszczelnienie. Na górze i dole podkładki znajduje się przezroczyste uszczelnienie. Nie używać silikonu i tym podobnych materiałów podczas instalacji, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni.
Zaleca się myć umywalkę wodą i łagodnym detergentem przeznaczonym do czyszczenia szkła. Powierzchnie zlewu ostatecznie wysychają miękką ściereczką. Możliwe jest również użycie specjalnej tkaniny z mikrowłókien na szklanych powierzchniach. Skład i twardość wody w każdym regionie mogą być różne dlatego na umywalce może osadzać się nalot z kamie który może spowodować matowe plamy na szkle ( w takim przypadku należy wyczyścić według powyższych wskazówek ).

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą służyć przez bardzo długi czas i będą ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.