ETIDE szafka umywalkowa:
- umywalka nie jest częścią zestawu ( zobacz akcesoria )
- 2 otwarte półki
- szczegółowe wymiary w plikach do pobrania
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Seria | ETIDE |
| Kod | ET720 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Instalacja | Do postawienia |
| Kolor | Biały mat |
| Typ szafki | Otwarta |
| Wymiary | 71,5x85x44 cm |
| Szerokość | 71.5 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Materiał | MDF/laminat |
UWAGA: Nie należy wystawiać mebli na stały nieprzerwany kontakt z wilgocią i wodą. Zawsze należy po skorzystaniu z łazienki zetrzeć stojącą wodę z mebli jak również prawidłowo wietrzyć łazienkę co spowoduje długą żywotność produktu.
Nowa seria praktycznych mebli oferuje przestronne i proste rozwiązanie do przechowywania w połączeniu z umywalkami ZUNO. Meble wykonane są z wysokiej jakości lakierowanej płyty MDF w nowoczesnym matowym odcieniu bieli. Szafki regały można umieścić w dowolnym miejscu w łazience, ale także w innych pomieszczeniach. Meble dostarczane są w fabrycznie w kilku częściach, w celu łatwej i szybkiej instalacji – w plikach do pobrania instrukcja.

Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.