EDIT deska WC slim:
- Soft Close ( wolnoopadająca )
- system Easy Take – łatwy demontaż, jednym kliknięciem
- z łatwym wypięciem
- pasuje do misy WC z serii PAULA i CLAUDIA, LUNA
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 1703-458 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 3,110 kg |
| Sposób mocowania | Zawias do mocowania uchwytu WC z góry |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 362×452 mm |
| Szerokość | 36.2 cm |
| Głębokość | 45.2 cm |
| Materiał | Duroplast |
| Wyposażenie | SOFT CLOSE , Zdejmowana deska |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.