DYNASTY pisuar z tylnym podłączeniem:
- pakiet zawiera zestaw odpływowy z syfonem, a także zestaw montażowy
- wymiary 39 x 58 cm
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
Do podłączenia wody do pisuaru należy zamówić produkt:
- armatura do pisuaru z tylnym odpływem ( SKU 3154 – dostępne w akcesoriach )
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | 10SZ92001-DS |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 13,980 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 39×58 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Klasyczny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.