COSMETICO lustro:
- z lusterkiem kosmetycznym – trzykrotne powiększenie
- zaokrąglone narożniki
- można obrócić o 90 °
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | MIR2 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 7,100 kg |
| Wymiary | 60×80 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Wyposażenie | Lusterko kosmetyczne, Można obrócić o 90° |
| Styl | Nowoczesny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.