CITY umywalka ceramiczna:
- umywalka z możliwością montażu bezpośrednio do ściany
- można również zamontować wpuszczając częściowo w blat
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 16,000 kg |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie – Śruby |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 60 x 18 x 45 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
| Styl | ![]() |
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
CITY to nowa, ekonomiczna seria ceramiki. Dzięki kwadratowej konstrukcji z zaokrąglonymi bokami jest idealna do niemal każdego rodzaju łazienki. Idealnie pasują do niej meble z serii ELLA. Całą serię uzupełnia wiszący bidet i WC, do których można dopasować wolno-opadającą deskę.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasza umywalka ceramiczna będzie służyć przez bardzo długi czas i będzie ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.