KING butelkowy syfon umywalkowy:
| Marka | Bonomini |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,400 kg |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 1″1/4 |
- rysunek i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania


Przedłużka 5/4" między odpływ i syfon chrom
98 zł
ROYAL FAMILY syfon umywalkowy 1'1/4, odpływ 32mm, chrom
76 zł
160 zł
![]()
Syfon umywalkowy
100 w magazynie
KING butelkowy syfon umywalkowy:
| Marka | Bonomini |
|---|---|
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,400 kg |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Rozmiar gwintu | 1″1/4 |


| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Kolor | Chrom |
| Materiał | ABS |
| Producent | Bonomini |
| Nazwa marki | BONOMINI |
| Nazwa producenta | Bonomini s.r.l. |
| Dane producenta | |
| Adres | Via Ferri 36 |
| Kod pocztowy | 25010 |
| Miasto | Borgosatollo |
| Kraj | ITALIA |
| Numer telefonu | tel.: 00390302507011 |
| bonomini@bonomini.com | |
| Nazwa marki | BONOMINI |
| Nazwa dystrybutora | UBC s.r.o. |
| Dane dystrybutora | |
| Adres | Mělnická 87 |
| Kod pocztowy | 250 65 |
| Miasto | Líbeznice |
| Kraj | CZECHY |
| Numer telefonu | tel.: + 420774715006 |
| info@ubc-group.cz | |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.