Krążek kryjący – rozeta:
- niska 25 mm
- średnica odpływu 110 mm
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 101671 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,030 kg |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 25 mm |
| Średnica odpływu | 110 mm |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.