LORDE lustro na szkle z oświetleniem LED
- dolny panel 4 mm białe szkło
- górny panel 4 mm lustro z zaokrąglonymi narożnikami
- oświetlenia LED jest sterowane przez sznurkowy przełącznik
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | NL602 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 8,980 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 90×60 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Materiał | Szkło |
| Typ lustra | Lustra z podświetleniem |
| Typ oświetlenia | LED |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 15 W |
| Wyposażenie | Oświetlenie, Wyłącznik |
Podświetlane lustra łazienkowe z zintegrowanym oświetleniem LED. Ich długa żywotność (około 30000 godzin) i niskie zużycie energii to główne zalety w porównaniu do tradycyjnej świetlówki.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.