Pisuar z górnym podłączeniem:
- wymiary 45 x 31 cm
- pakiet zawiera zestaw mocujący
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | 10TP92001 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 9,600 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 45×31 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 31 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Klasyczny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.