PACO bidet wiszący:
- pakiet obejmuje misę bidetową zestaw montażowy
- pasuje do produktu PACO misa WC wisząca ( dostępna w akcesoriach )
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Seria | PACO |
| Kod | PZ2012 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 24,000 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 36 x 33 x 52,5 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Nowoczesny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Nie inaczej jest z nowoczesną formą bidetu wiszącego z serii PACO. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasze ceramiczne Misy WC będą służyć przez bardzo długi czas i będzie ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO POLYSAN czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.