SKA półka ścienna:
- górna półka pełna , dolna szczebelkowa
- szerokość 450 mm
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Seria | SKA Industrial |
| Kod | SKA401 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 3,000 kg |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Wymiary | 450x140x160mm |
| Długość | 450 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Stal |
Styl industrialny jest prosty, minimalistyczny, ma ostre krawędzie i proste linie. Styl inspirowany jest solidnymi rozwiązaniami ,które były stosowane kilkadziesiąt lat temu i pokazuje proste piękno ukryte w swej surowości i prostocie. Prosta metalowa konstrukcja przemawia sama za siebie.
W serii SKA Industrial znajdują się nie tylko solidne konstrukcje bezpośrednio pod umywalki lub blaty na której instalowane są umywalki, ale także wieszaki na ręczniki i półki ścienne, wszystkie wykonane z najwyższej jakości stali. Standardowo konstrukcja występuje w kolorze białym lub czarnym matowym.

Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy Aqualine. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.



























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.