BRILLA bidet wiszący:
- rozstaw montażu wynosi 18 cm
- wymiary 36,5 x 53 cm
- pasuje do produktu: BRILLA WC miska podwieszana, rimless ( dostępny w akcesoriach )
- szczegółowe wymiary w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 100624 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 25,456 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 36,5 x 53 cm |
| Szerokość | 36.5 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Nowoczesny |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.




























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.