Pozostała tylko 1 sztuka — zamów teraz!
Korek okrągły do umywalek:
- z przelewem i bez przelewu
- korek może być stosowany we wszystkich umywalkach, nie zależnie od grubości, ponieważ ma duży zakres regulacji
| Marka | Silfra |
|---|---|
| Kod | WA43451 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,190 kg |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Wymiary | Ø 64 mm |
| Wyposażenie | Korek Klik-klak, do umywalek z przelewem i bez przelewu |
| Rozmiar gwintu | 1″1/4 |
| Długość | 80 mm |
- rysunek i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania

KLIKLAK to nowoczesny wariant korka do umywalki. Nie trzeba już myśleć gdzie odłożyć gumowy korek. System KLIKLAK jest łatwy w obsłudze przez proste naciśnięcie korka.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.