FLOAT lustro z oświetleniem LED:
- kolor ramki: biały połysk
- rysunek techniczny w pliku do pobrania
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Seria | FLOAT |
| Kod | 22572 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 7,500 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 60x80x4,5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 4.5 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Materiał | Plastik |
| Typ lustra | Lustra z podświetleniem, Lustra w ramie |
| Typ oświetlenia | LED |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Oświetlenie, Obrotowe o 90° |
| Styl | Glamour |
Podświetlane lustra FLOAT, daje wrażenie, że lustro lewituje. Szczelina pomiędzy ramą i lustrem powoduje że światło w łazience staje się rozproszone i nadaje intymną atmosferę. Standardowo lustra wyposażone są w białe oświetlenie LED, na zapytanie klienta jest możliwość instalacji kolorowej taśmy LED RGB – takie zamówienie jest wyceniane indywidualnie.

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.