Wspornik pomocniczy:
- do umywalek z serii FLAVIA serii oraz blatów z serii AVICE lub innych
- materiał stal ocynkowana
- wspornik mocuje się za pomocą silikonu do umywalki lub blatu
- nośność 1 konsoli: 35 kg ( przy kotwieniu do standardowej ściany z cegły pełnej )
- rysunek techniczny i szczegółowe wymiary w pliku do pobrania i w galerii
| Kod | 30386 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Kolor | chrom |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 3.3 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 15.5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Waga opakowania | 0,369 kg |

Prezentowane przez nas urządzenia sanitarne odznaczają się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Warto inwestować przede wszystkim w jakość, ponieważ to ona zagwarantuje nam trwałość i solidność danego materiału. Jesteśmy pewni, że nasze produkty będą służyć przez bardzo długi czas i będą ozdobą Państwa łazienki. Firma UBC jest grupą produkcyjną oraz dystrybucyjną, w skład której wchodzą takie marki jak SAPHO czy AQUALINE. Z produktów grupy UBC korzystają klienci w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Niemczech, i w innych krajach europejskich.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.